Словаччина

Робота в Словаччині

Пропонуємо офіційне працевлаштування в Словаччині, на заводах та фабриках. Працевлаштування повністю офіційне. Необхідні документи для оформлення: біометричний паспорт без діючих віз, атестат або диплом та апостиль до нього. 

  • Договір з роботодавцем складається терміном від 6 місяців
  • Вік кандидата повинен бути в межах від 20-ти до 55-ти років
  • Чоловіки, жінки, сімейні пари
Інформація
План
Галерея

Що ви знаєте про Словаччину? Це країна Східної Європи. Словакія межує з Чеською Республікою, Австрією, Польшею, Угорщиною і Україною. Гори, низовини, каньони, озера, печери, ліса й луки цілий рік додають Словаччині природної неповторної краси. Словаччина — маленька країна, але її ландшафт вражаюче змінюється від низовин до гірських масивів. Майже половину країни займає Карпатська Дуга — ланцюг гір, що пролягає на півночі. Інші гори включають Маленькі Карпати, Білі Карпати, Високі й Низькі Татри і Гори Slovenske Rudohorie.

Словацьку кухню можна охарактеризувати загалом як негостру, нежирну, біологічно збалансовану, приправлену переважно зеленню та ароматними травами. ЇЇ основу складають різноманітні супи, каші, варені і тушковані овочі, смажене і копчене м’ясо, молочні продукти. В якості гарніру переважно подають картоплю, рис, макаронні вироби, оригінальні кнедлики та галушки. Національними стравами з м’яса вважаються фарширована телятина, смажений гусак або качка, шніцель, тушкована баранина, гусарський рулет, фарширований фазан. Не обходиться словацький стіл і без супів, до яких належать демікат — кминна юшка з бринзи, капустяний, грибний, часниковий, квасолевий, бринзовий супи. Розвиненому скотарству завдячує широкий вибір коров’ячих та овечих сирів.

До найулюбленіших місць для туристів належить столиця та Високі Татри з містом Попрад. Також мандрівники відвідують і інші гірські регіони: Низькі Татри з базами Ясна, Хопок, Доновали, Національний парк «Словацький рай», підгірські регіони Ліптов з термальними аквапарками у Бешеньовій та водоймищем «Липтовська Мара» і Спиш із знаменитим Спиським замком та Левочею, історичний центр якої занесений до списку ЮНЕСКО. До середньовічних міст із старим історичним центром належать ще БардіївКежмарок, Банська Штявниця, Банська Бистриця, Кремниця, Трнава. Крім Братиславського замку, відомий теж Зволенський замок, Красна Гворка, Чахтицький замок, Тренчинський замок. З курортів закордонні туристи відвідують передусім П’єштяни, Тренчянські Тєплице, Раєцьке Тєпплице, Бардейовське Купеле.

Більшість туристів за кількістю реєстрованих ночівель у країні становлять самі громадяни Словаччини (59,1 %), решта туристів є з Чехії (приблизно 13,4 %), Польщі (4,8 %) та Німеччини (3,7 %), Австрії (1,7 %), Угорщини (1,7 %) та України (1 %)[20]. Країну в галузі туризму представляє Словацьке агентство туризму (словац. Slovenská agentúra pre cestovný ruch), яке займається пропагуванням Словаччини за кордоном

Консультація з менеджером компанії
Template is not defined.
Вибір та затвердження вакансії
Template is not defined.
Підписання договору про співпрацю
Template is not defined.
Затвердження дати виїзду та відправка кандидата до місця роботи
Template is not defined.

Залишайтесь на зв'язку

Адреса:

Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7

Використовуйте форму зворотнього звязку:

Заповнивши всі поля, та надіславши нам Ваші запитання.

Телефон:

+38(068)-413-31-90