Сезонна робота

Робота в сезон

Пропонуємо різні вакансії на сеозон в країнах Європи на фабриках , заводах, складах та інших підприємствах на різних посадах . Достатньо зв’язатись з менеджерами компанії та проконсультуватися на рахунок актуальних вакансій.

  • Договір з роботодавцем складається терміном від 6 місяців
  • Вік кандидата повинен бути в межах від 20-ти до 55-ти років
  • Чоловіки, жінки, сімейні пари
Інформація
План
Галерея

Сезонна робота за кордоном – відмінний спосіб заробітку за кордоном. Збір урожаю не вимагає особливих навичок і за мірками країн СНД непогано оплачується. З цієї статті ви дізнаєтеся умови та особливості працевлаштування та роботи в Польщі, Литві та Німеччині.

Для того щоб знайти першу сезонну роботу, доведеться звертатися в агентство. При цьому вас абсолютно легально працевлаштують і допоможуть з оформленням документів. Але доведеться витратитися на послуги посередників. У наступний сезон все буде простіше – ви зможете самостійно зібрати і оформити всі документи. Якщо роботодавець буде задоволений вами, сміливо розраховуйте на підвищення оплати, поліпшення житлових умов і на наступний рік будете працювати напряму.

Збір яблук у Польщі розпочинається в кінці літа і закінчується в середині осені. Зазвичай оплата погодинна, в межах 7-8 злотих (приблизно 2 долари) на годину. Особливих вимог немає, головна умова – працьовитість. Зазвичай надається безкоштовне житло, але харчування – за власний рахунок. Гроші виплачуються один раз на місяць, у поляків це прийнято робити в 10-15 числах.

Для роботи зі збору полуниці у Литві ви повинні бути повнолітнім не старші 60 років, володіти хорошим здоров’ям і не мати шкідливих звичок. Хоча деякі приймають на роботу курящих, але під час роботи категорично заборонено палити. Чоловік ви чи жінка – великої ролі це не грає. По суті, якщо не витрачатися (Литва – країна недорога), за місяць можна відкласти 1000 євро і більше.

Консультація з менеджером компанії
Template is not defined.
Вибір та затвердження вакансії
Template is not defined.
Підписання договору про співпрацю
Template is not defined.
Затвердження дати виїзду та відправка кандидата до місця роботи
Template is not defined.

Залишайтесь на зв'язку

Адреса:

Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7

Використовуйте форму зворотнього звязку:

Заповнивши всі поля, та надіславши нам Ваші запитання.

Телефон:

+38(068)-413-31-90