Литва

Робота в Литві

Пропонуємо різні вакансії в Литві на фабриках , заводах, складах та інших підприємствах на різних посадах . Достатньо зв’язатись з менеджерами компанії та проконсультуватися на рахунок актуальних вакансій.

  • Договір з роботодавцем складається терміном від 6 місяців
  • Вік кандидата повинен бути в межах від 20-ти до 55-ти років
  • Чоловіки, жінки, сімейні пари
Інформація
План
Галерея

Литва відома великою кількістю і різноманітністю замкових пагорбів, на яких стояли дерев’яні оборонні замки.  Замкові пагорби стали невід’ємною частиною литовського пейзажу.

Разом з мовою предків з давніх часів  розвивалися мистецтво і ремесла. Особливо глибокою традицією є виготовлення хрестів. Цей унікальний вид литовського народного мистецтва внесений ЮНЕСКО в список «Усної та нематеріальної спадщини людства». Перебуваючи в Литві, в очі впадає велика кількість дерев’яних, кованих хрестів, дерев’яних стовпів, каплиць. Вони поставлені на перехрестях, на лісових галявинах, у садибах і нагадують про події, які важливі для Литви або для людини, яка їх поставила, вони охороняють від зла, піднімають очі мандрівника в піднебесся, а серце — до молитви. Майже в кожному литовському селі можна знайти майстра з цього виду мистецтва.

Найбільший музей хрестів «Хрестова гора» знаходиться поблизу міста Шяуляй. Сьогодні вона оголошена ЮНЕСКО шедевром усної і нематеріальної спадщини людства. Цю традицію і в наш час продовжують майстри, які виготовляють дерев’яні хрести та каплиці. Прикрашені геометричним і рослинним орнаментом (це має символічне значення), такі традиційні хрести з певною метою встановлюються на кладовищах, біля доріг або перехресть, житлових будинків.

У литовській культурі відчувається вплив різних традицій і факторів. Це цікаве поєднання елементів язичницької міфології і християнства. У період Ренесансу і в наступні періоди  великий вплив на професійне литовське мистецтво здійснили традиції Західної Європи. Різноманітність литовської культури ховається в багатокультурній спадщині Великого князівства Литовського ( ХIV — XVIII ст.). Литовська культура виходить за межі етнічної Литви. До неї належать також різні відомі особистості, які проживають на землях сучасної Польщі , Білорусі, Росії та України .

Консультація з менеджером компанії
Template is not defined.
Вибір та затвердження вакансії
Template is not defined.
Підписання договору про співпрацю
Template is not defined.
Затвердження дати виїзду та відправка кандидата до місця роботи
Template is not defined.

Залишайтесь на зв'язку

Адреса:

Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7

Використовуйте форму зворотнього звязку:

Заповнивши всі поля, та надіславши нам Ваші запитання.

Телефон:

+38(068)-413-31-90