Чехія

Робота в Чехії

Пропонуємо різні вакансії в Чешській республіці на фабриках , заводах, складах та інших підприємствах на різних посадах . Достатньо зв’язатись з менеджерами компанії та проконсультуватися на рахунок актуальних вакансій.

  • Договір з роботодавцем складається терміном від 6 місяців
  • Вік кандидата повинен бути в межах від 20-ти до 55-ти років
  • Чоловіки, жінки, сімейні пари
Інформація
План
Галерея

Чеська Республіка розташована в улоговині, обрамленій з усіх боків вінцем прикордонних гір. Вузькими річковими долинами зі сходу, заходу, півдня та півночі сюди споконвіку вели торгівельні шляхи, що перетиналися в глибині країни. Тут упродовж століть перепліталися історії найбільш відомих європейських народів.

У Чехії ви знайдете всі архітектурні стилі, представлені в історичних містах, фортецях і замках, пам»ятники церковного будівництва, народну архітектуру, цікаві колекції в музеях і галереях, а також унікальні технічні пам»ятники. Найбільш відомі пам»ятки -історичний центр Праги, Кутна Гора, Чески Крумлов, Телч, храм паломників Святого Яна з Непомука на Зеленій Горі, що знаходиться недалеко від Ждяра-над-Сазавою, Ледницько-Валтицький комплекс, Кромєржиж і Голашовіце в Південній Чехії по праву були занесені до списку світового культурного спадку ЮНЕСКО. Свій незабутній слід залишили тут всесвітньовідомі представники європейської і світової науки й мистецтва. Моцарт, Гете, Кафка, Бетховен, Ейнштейн, Тихо Браге, Казанова — це імена лише деяких із тих, доля яких була пов»язана з ними.

Краса природи глибоко віддзеркалюється в душі народу. Прикордонні гірські області є улюбленими місцями літнього туризму й зимових видів спорту, а всіяний ставками пейзаж Південної Чехії вабить до довгих романтичних прогулянок.

Народна архітектура своєрідної Волощини та південно-моравської виноробської області вважаються найбільш популярними місцями тематичних екскурсій. Люди тут дружелюбні, гостинні й наділені оригінальним почуттям гумору.

У Чеській Республіці Ви завжди знайдете ідеальні умови не лише для відпочинку, спорту й пізнавальних екскурсій, але й для проведення конгресів, семінарів, наукових симпозиумів чи ділових зустрічей.

Консультація з менеджером компанії
Template is not defined.
Вибір та затвердження вакансії
Template is not defined.
Підписання договору про співпрацю
Template is not defined.
Затвердження дати виїзду та відправка кандидата до місця роботи
Template is not defined.

Залишайтесь на зв'язку

Адреса:

Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7

Використовуйте форму зворотнього звязку:

Заповнивши всі поля, та надіславши нам Ваші запитання.

Телефон:

+38(068)-413-31-90